KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16484329

nr 1648 4329

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Fjällandskap. Signerad, daterad 1930,36x59 cm, yttermått inklusive ram: 41x63 cm

Utrop:

500 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 20:41:39